در باره ما

 
در باره دانشگاه دال هوزی در باره دانشگاه سنت ماریز در باره ایالت نوا اسکوشیا تحصیل در کانادا تحصیل در کشور مالزی تحصیل در سایر کشورها

 

در باره آکادمی خاورمیانه ای کانادا


آكادمي خاورميانه‌اي كانادا(C.M.A (Canadian Mid East Academic در سال1997 بدست گروهي از استادان باتجربه ايراني و كانادائي صاحب كرسي دانشگاههاي كانادا پايه‌گذاري شده و در شهر هاليفكس كانادا به ثبت رسيده است.
طرح كلان و ديدگاه اصلي آن ارائه آموزش اوليه دانشگاههاي كانادا از طريق ايجاد شعب آنها در خارج از كشور كانادا بوده كه به خواست خداوند اين مهم اجرا شده است.
 شركت كانادائي(C.M.A (Canadian Mid – East Academic يك شركت آموزشي است كه در هاليفكس – دارتموث ايالت نووا اسكوشيا (كانادا) به ثبت رسيده است و مشغول فعاليت مي‌باشد. C.M.A در هاليفكس – دارتموث داراي دفتر مي‌باشد. هاليفكس – دارتموث يك شهر عمده بندري است و بعنوان پايتخت بازرگاني و تجاري كانادا در حوزه آتلانتيك محسوب مي‌شود.
 C.M.A سعي مي‌كند كه دانشجويان را در دانشگاهها و رشته‌هاي تحصيلي مورد نظرشان ثبت‌نام كند و از اين نظر از انعطاف‌پذيري بالايي برخوردار مي‌باشد. C.M.A مي‌تواند بهترين برنامه‌هاي تحصيلي در رشته علوم، مهندسي، مديريت و هنر در كانادا را جهت پذيرش مستقيم يا بعد از يك يا دو سال گذراندن دوره دانشگاهي در امارات يا ايران به داوطلبان عرضه كند.
 تا قبل از تأسيس C.M.A، دانشجويان خارجي از پذيرش در كليه رشته‌هاي تحصيلي در سرتاسر كانادا مشكل داشتند. شركت C.M.A قادر مي‌باشد از طريق يك برنامه ويژه منحصر به فرد به داوطلبان واجد شرايط از كشورهاي خليج‌فارس و اطراف آن پذيرش براي ورود به رشته‌هاي تحصيلي اعطاء كند.
 اين برنامه ويژه منحصر به فرد در C.M.A در دبي، امارات متحده عربي يا ايران آغاز گرديده است، از اينرو دانشجوي C.M.A از آغاز، دانشجوي دانشگاه كانادا محسوب مي‌شود و كليه رشته‌هايي كه توسط C.M.A در خاورميانه ارائه مي‌شوند مشابه رشته‌هايي است كه در دانشگاههاي كانادا تدريس مي‌شود.
 متقاضيان رشته‌هاي علوم، مديريت، مهندسي و هنر كه مايل هستند وارد دانشگاههاي درجه يك و ممتاز كانادا شوند مي‌بايستي حداقل معادل 75درصد ميانگين نمرات انگليسي و رياضيات را كسب كنند و اين رقم نبايد كمتر از 70درصد باشد.
 اولين شعبه C.M.A در كشور امارات در شهرهاي دبي و العين افتتاح و در حال جذب و اعزام دانشجو به دانشگاههاي مادر مي‌باشد و اكنون با آمادگي كامل و تجربه چندين ساله و كافي در ايران عزيز، اين خدمات ارائه مي‌شود.

© Cmacademic  1